online pôžičky

Pôžičky bez dokladovania o príjme

pôžičky

Žiaľ v dnešnej dobe, keď sa svetové ekonomiky vrátane tej našej spamätávajú z finančnej krízy nájdete na trhu húfy nezamestnaných, ktorí pri žiadosti o pôžičku v banke nemajú šancu uspieť. V tomto prípade neostáva nič iné len sa obrátiť na niektorú zo serióznych nebankových spoločností, ktoré Vám požičajú aj v prípade, ak ste nezamestnaný. Ako postupovať a kde presne môžete žiadať o tento typ úveru?Kdde o nich požiadať a koho

Úvery bez poskytnutia akéhokoľvek dokladu o príjme poskytujú nebankové spoločnosti žiadateľom, ktorí majú záujem získať rýchlym spôsobom finančné prostriedky. Pôžička bez dokladovania o príjme sa radí medzi tzv. expresné typy pôžičiek, ktoré sú známe veľmi rýchlym schvaľovacím procesom a následne rýchlym prevodom peňazí na účet klienta. Pôžičky bez dokladovania o príjme sú vhodné pre každého občana Slovenskej republiky, ktorý dovŕšil vek 18 a viac rokov. V prípade, ak patríte medzi skupinu ľudí, ktorí chcú tento typ úveru využiť aj v prípade, ak ste zamestnaný, musíte byť zamestnaný na území Slovenskej republiky, teda presnejšie v spoločnosti, ktorá na našom území aktívne pôsobí. Finančné prostriedky na tento druh úveru sú klientom poskytované v rôznej výške, väčšinou však ide o sumu neprevyšujúcu niekoľko tisíc eur.

Pre koho sú vhodné pôžičky bez dokladovania príjmu

V prvom rade sú tieto typy úverov navrhnuté pre ľudí, ktorí sú bez zamestnania. Nakoľko ľudia bez zamestnania nemajú ako preukázať svoj stály príjem, banky im v žiadnom prípade nie sú ochotné požičať akúkoľvek sumu a to aj v prípade, ak sú to ľudia, ktorí aktívne pracujú na brigádach a teda neoficiálne majú nejaký ten príjem. Takisto je to v prípade ľudí, ktorí pravidelne, mesačne dostávajú na účet, či na ruku rôznu výšku finančných prostriedkov, ku príkladu môžeme uviesť alimenty na deti, ktoré dostáva jeden rodič dieťaťa od toho druhého.Okrem nezamestnaných sú však pôžičky bez dokladovania o príjme vhodné pre ľudí, ktorí majú na oficiálnej zmluve so zamestnávateľom uvedenú nižšiu sumu ako tú, ktorú v skutočnosti dostávajú. Vo väčšine prípadov je to jeden zo spôsobov zamestnávateľa ako obísť odvádzanie odvodov do štátnej kasy, na druhej strane je však zamestnanec defacto znevýhodnený práve v prípade, ak chce žiadať o pôžičku v banke. V tomto prípade je taktiež často krát využívaná pôžička bez dokladovania o príjme, ktorá je z tohto pohľadu výhodná, nakoľko spoločnosť, ktorá ponúka tento typ úveru nezaujíma Váš mesačný príjem.

bez príjmu

V neposlednej rade môžete patriť medzi ľudí, ktorí jednoducho neradi s podobným problémom obťažujú svojho zamestnávateľa. Aj v tomto prípade je pre Vás pôžička bez dokladovania o príjme vhodná.

Len v nebankových spoločnostiach

Nakoľko banky tento typ úveru neposkytujú, žiadatelia sa o tento typ úveru môžu obrátiť jedine na jednu z nebankových spoločností sídliacich na území Slovenska. Žiadosť býva vo väčšine prípadov posudzovaná kladne, takže sa vopred nemusíte vôbec obávať, že Vás spoločnosť s Vašou žiadosťou odbije. Konkrétne o tento typ úveru môžete žiadať v niektorej zo spoločností ako napríklad Provident, Ferratum, CreditOne a podobne. Výška poskytnutých finančných prostriedkov sa vo všetkých spoločnostiach líši, takisto je to aj v prípade doby splatnosti, ktorá je niekde len niekoľko týždňov, niekde Vám spoločnosť požičia aj so splatnosťou niekoľkých mesiacov. Maximálne je to však lehota jedného roka, čo je však už pomerne predražená pôžička, keďže aj pri tomto type úveru platí, že čím skôr danú pôžičku splatíte, tým menej aj preplatíte.

Pôžičky galéria

pôžička online quatro cetelem zuno vub

O pôžičkách

Dnes je trh s pôžičkami dokonca presýtený
o čom svedčí množstvo reklám, či už v televízií, na internete, rôzne bilboardy a podobne. Online pôžičky, ktoré sú obľúbené predovšetkým u mladšej generácie sa v súčasnosti tešia veľkej popularite.