online pôžičky

Pôžičky do 24 hodín

pôžičky

V prípade, ak si potrebujete narýchlo požičať je najlepšie využiť možnosť bankových a nebankových pôžičiek, ktoré dostanete na Váš účet do 24 hodín. Častejšie využívané sú však v tomto prípade nebankové pôžičky, nakoľko pôžičku do 24 hodín poskytuje len málo bánk a aj to len v prípade, ak ste klientom danej banky určitý čas, vďaka čomu máte možnosť mať pôžičku schválenú vopred. Kde konkrétne žiadať o tieto pôžičky a prečo práve o ne žiadať?Vybavíte ich rýchlo a jednoducho

Pôžičky do 24 hodín sú typom pôžičiek, ktoré patria medzi tzv. expresné úvery, ktoré klienti dostanú od požiadania takmer ihneď. Celý proces žiadosti je veľmi jednoduchý, väčšinou od Vás spoločnosti žiadajú len základné údaje, doklady totožnosti, ktoré zašlete elektronicky, prípadne cez SMS. V prípade SMS pôžičky však žiadosť prebieha bez prefocovania dokumentov.
Žiadosti o pôžičky do 24 hodín bývajú vo väčšine prípadov vyhodnotené kladne a to aj v prípade, ak ste nezamestnaní, či zapísaný v registri dlžníkoch, nakoľko pri žiadosti nie je potrebné prikladať doklad , o stálom, v prípade registra dlžníkov zasa spoločnosti túto listinu prehliadajú. Práve z týchto dôvodov sú pôžičky do 24 hodín veľmi obľúbené, nakoľko pri nich nemusíte riešiť zbytočné papierovačky a doklady ako v prípade pôžičiek v bánk.

Expresné pôžičky od banky

pôžičky

Pôžičky do 24 hodín sú zväčša doménou nebankových spoločností. V súčasnosti sa však nájdu aj banky, ktoré poskytujú expresne pôžičky do 24 hodín a to do niekoľko tisíc euro. V tomto prípade však musíte byť stálym klientom banky, Vaša žiadosť musí byť vopred schválená, väčšinou je preto potrebné mať v danej banke založený účet x mesiacov, na ktorý Vám chodí cca 3-6 posledných mesiacov stály príjem od zamestnávateľa.
Celkovo je však žiadosť o čosi komplikovanejšia, nakoľko banky v tomto prípade nahliadajú do registra dlžníkov, takisto aj celý schvaľovací proces nie je taký expresný ako v prípade nebankoviek. Klasickú pôžičku do 24 hodín, ktorá môže svojou jednoduchosťou a rýchlosťou konkurovať nebankovým spoločnostiam ponúka azda len Poštová banka formou SMS. Táto pôžička je však ohraničená do niekoľko stoviek eur, taktiež splatnosť pôžičky je klasicky „nebanková“ teda len niekoľko týždňov.Pôžičky do 24 hodín v nebankových spoločnostiach

Pôžičky do 24 hodín aktívnejšie ponúkajú nebankové spoločnosti a to buď vo forme SMS žiadosti alebo telefonicky, či pomocou elektronického formulár, ktorý vyplníte prostredníctvom internetových stránok spoločností. Celá žiadosť o pôžičku do 24 hodín je v tomto prípade veľmi jednoduchá, stačí vyplniť základné údaje, prípadne dokumenty podľa žiadosti spoločnosti a k nim pridať číslo bankového účtu, na ktorý Vám spoločnosť pošle peniaze. V tomto prípade sa do registra nenahliada a ani sa nevyžaduje doklad o stálom príjme.
Vďaka tomu je prakticky 99,9% žiadostí vyhodnotených kladne. Pôžičky do 24 hodín sú v prípade nebankových spoločností poskytované do určitých výšok, väčšinou však ide o sumu niekoľko stoviek euro. Vyššie sumy sú poskytované len stálym klientom spoločností, prípadne klientom, ktorý priložia dodatočné dokumenty, či istiny k pôžičke. Výška úrokov je samozrejme závislá od doby splácania. Doba splácania je v tomto prípade väčšinou niekoľko dní až týždňov.

Pôžičky galéria

pôžičky pôžičky pôžičky pôžičky pôžičky pôžičky

O pôžičkách

Dnes je trh s pôžičkami dokonca presýtený
o čom svedčí množstvo reklám, či už v televízií, na internete, rôzne bilboardy a podobne. Online pôžičky, ktoré sú obľúbené predovšetkým u mladšej generácie sa v súčasnosti tešia veľkej popularite.