online pôžičky

Pôžičky na internete

pôžičky ihneď

Pôžičky na internete zažívajú posledné roky, či mesiace obrovský boom o čom svedčí množstvo podaných žiadostí, ktoré evidujú, či už banky alebo rôzne nebankové spoločnosti. Dôvod je prostý, celý proces je veľmi jednoduchý a rýchly, kvôli čomu je tento typ úveru obľúbený predovšetkým medzi mladými ľuďmi, ktorí dávajú prednosť expresnému vybaveniu záležitostí, medzi ktoré patria aj pôžičky.Pohodlný a expresný spôsob vybavenia

Pôžičky na internete dnes kolujú azda väčšinou stránok, ktorými surfuje bežný smrteľník, či už to je internetová reklama kolujúca väčšinou stránok, prípadne samotné stránky, ktoré odkazujú na rôzne pôžičky. Práve z tohto dôvodu je dnes možné vyberať zo širokej ponuky pôžičiek, či už bankových alebo nebankových spoločností.

Samotná žiadosť, ktorú musia klienti vyplniť pre schválenie pôžičky je veľmi jednoduchá a rýchla. Peniaze po schválení pôžičky sú pripísané na účet klienta v čo najkratšej dobe. Z toho dôvodu sú pôžičky na internete medzi klientmi veľmi obľúbeným finančným produktom.

Internetové pôžičky v bankách

V súčasnosti sa týmto typom pôžičiek aktívne zaoberajú už aj bankové spoločnosti, ktoré pôsobia na našom trhu. Nájsť preto ponuku na internetovú pôžičku v banke nie je až také ťažké. Ku príkladu môžeme spomenúť pôžičky na internete v Zuno banke, či VÚB, ktoré pre túto príležitosť ponúkajú klientom elektronický formulár, ktorý vyplnia a následne zašlú na kontrolu banke.
Pre tento typ pôžičky je nutné mať v danej banke účet a byť zamestnaný, konkrétne je nutné mať na účte prichádzajúce platby od zamestnávateľa minimálne posledných 6 mesiacov. V prípade, ak tieto podmienky spĺňate, môžete o pôžičku žiadať. Pôžičky na internete sú v bankách poskytované do určitej výšky, konkrétne je to niekoľko tisíc eur. Jedná sa samozrejme o bezúčelový úver, takže finančné prostriedky z pôžičky môžete využiť na čokoľvek.Nebankových spoločnostiach a pôžičky

Nájsť dnes pôžičky na internete, ktoré ponúkajú rôzne nebankové spoločnosti, či jednotlivci je naozaj jednoduché. Mnohé z nich však sú pre klienta veľmi nebezpečné, prípadne niektorý jednotlivci, ktorý mnohým ľudom zasielajú rôzne ponuky na mail sú často krát podvodníci. Našťastie je však trh preplnený aj serióznymi v tomto segmente ako napríklad Quatro, Home Credit, Ferratum a podobne. Samozrejme patria sem aj niektoré začínajúce nebankové spoločnosti, ktoré ešte medzi ľuďmi nie sú také známe.

Žiadosť o pôžičky na internete v nebankových spoločnostiach prebieha podobne ako v prípade žiadosti cez bankovú spoločnosť. Je tu však niekoľko rozdielov, ktoré nejde prehliadnuť. Konkrétne môžeme spomenúť napríklad to, že väčšina nebankových spoločností nenahliada do registra dlžníkov, či to, že nevyžaduje ani doklad o stálom príjme, ktorý je v banke povinný. Preto z tohto dôvodu sú pôžičky na internete vhodné aj pre ľudí bez zamestnania, či študentov.

pôžičky ihneď

Samotná žiadosť o pôžičky na internete prebieha na internetových stránkach spoločností, kde klienti uvádzajú svoje základné údaje, doklady totožnosti, v prípade pôžičiek o vyššiu sumu je potrebné doložiť aj doklad o stálom príjme, či istinu rôzneho druhu. Ručenie je však doménou väčšinou pôžičiek siahajúcich do výšky rádovo tisíc až desať tisíc euro. Doba splatnosti je samozrejme priamo úmerná aj s výškou úrokov, z toho dôvodu je niekedy pôžičky často krát veľmi nevýhodná. Doba splatnosti je väčšinou niekoľko týždňov až rokov.

Prečo práve pôžičky na internete?

Pôžičky na internete sú v dnešnej dobe, kde ľudia šetria čas, kde sa dá obľúbené. Výhodou pôžičky na internete je ten fakt, že Vám na zaslanie žiadosti stačí počítač, mobil, tablet a v neposlednej rade samotný internet. Žiadosť býva posudzovaná v expresnej rýchlosti a preto klienti spoločností často krát majú peniaze na účte ešte v ten istý deň od podania žiadosti.

Pôžičky galéria

pôžičky pôžičky pôžičky pôžičky pôžičky pôžičky

O pôžičkách

Dnes je trh s pôžičkami dokonca presýtený
o čom svedčí množstvo reklám, či už v televízií, na internete, rôzne bilboardy a podobne. Online pôžičky, ktoré sú obľúbené predovšetkým u mladšej generácie sa v súčasnosti tešia veľkej popularite.